רגע, אז מי אנחנו בכלל?

אנחנו חברת נצר דגן  שהיא למעשה חברה משפחתית של ההוא ממשפחת נצר שהתחתן עם ההיא ממשפחת דגן. היא ד"ר לאנתרופולוגיה וסוציולוגיה והוא מעצב שגם מצייר או מצלם. עם הזמן נולדו לנו 2 ילדים, כלב וכמה חתולים (שכולם אמיתיים) ויש לנו גם עצלן שקוראים לו זה, אבל הוא רק מצויר. וכן, כמו שקורה בעסקים משפחתיים זה הוא חלק חשוב מהמשפחה ויש לו חוש הומור מצויר.

התחלנו לפעול לפני כעשור. במשך שנים היא הייתה בחיבור לאקדמיה ולחינוך והוא עסק בעיצוב תערוכות מסחריות ותצוגות שיווקיות שמבוססות על יצירת חוויה ברחבי הגלובוס. מתישהו על הדרך הדרכים של השניים הצטלבו וכמו שקורה לפעמים בחיבורים שכאלה, המומחיות שנוצרה היא עיצוב סביבות למידה (לילדים וגם למבוגרים) ועוד המון דברים שקשורים בשילוב של פדגוגיה עם אנתרופולוגיה יישומית ועיצוב.

במסגרת עבודות העיצוב שלנו נתקלנו במהלך השנים בצורך להציג עבודות ותמונות (ואמנות בכלל) וגילינו די בהפתעה שקיים מחסור של פתרונות בתחום הזה של תצוגה.

אחרי שפיתחנו כמה מוצרים משלנו התחלנו גם לייבא מוצרים של 2 מהחברות המובילות בעולם את תחום תליית האמנות, שתיהן חברות מהולנד STAS ו-ARTITEQ  (איכות העיצוב והייצור ההולנדי ודאי ידועה לכל מי שעוסק באמנות ובעיצוב).

עם השנים מספר המוצרים שהבאנו לארץ הלך וטפח וגדל והתחלנו למכור אותם גם ללקוחות פרטיים, משרדים, מוסדות בריאות, מוסדות קהילתיים, גלריות, מוזיאונים ולמעשה לכל אחת ואחד, פשוט כי יש לנו פתרונות שמתאימים לכולם.

זהו, עד כאן הסיפור "הגדול" ובגללו הקמנו את האתר הזה כדי לאפשר לכל אחת ואחד להזמין מאיתנו ולעשות שימוש קל ומהיר במערכות התלייה השונות.

אה, כן, עוד משהו קטן- עם הזמן יעלו באתר גם מוצרים נוספים שלא כולם מצריכים תלייה וחלקם פשוט אביזרים לקישוט או לשימושים שונים ומגוונים, הכל תלוי בכמות הזמן שנמצא להמשיך לפתח ולייצר את הדברים שאנחנו אוהבים.

ועוד משהו קטן אבל חשוב- אנחנו מאמינים בשירות וסבורים שחובה עלינו לתת שירות באותה הרמה והאיכות שהיינו רוצים לקבל, לפיכך אנחנו זמינים ונשמח לסייע במענה לשאלות ובמתן סיוע לביצוע הזמנה או בהמלצות שונות ומשונות, כך שניתן לפנות אלינו ונשמח לענות.