אדריכליות.ים ומעצבות.ים

קיימות דרכים רבות לתלות אמנות כמו ציורים או תמונות, שלטים או קישוטים בבית, במשרד, במוסדות חינוך\מרכזים קהילתיים, חנויות ועוד (למעשה כמעט בכל מקום).
המוצרים שאנחנו משווקים מציעים דרך בטוחה וגמישה לתליית של התמונות, המודעות, הודעות או השלטים בצורה קלה ומהירה.
מגוון מערכות התלייה שלנו מאפשר תליית תצוגה של אמנות במשרד, אבל גם שלטי קידום מכירות או הצגה של מוצרים בחנות, המערכות השונות  מאפשרות גם תלייה של הודעות ומודעות ויש לנו לכך מגוון פתרונות שמאפשרים תליית התצוגה מהקיר או מהתקרה.
מערכות תליית התמונות מציעות את המענה המתאים הכולל: גמישות, נוחות שימושיות, פתרון בר קיימא אקולוגי המסייע למעשה לשמירה על התצוגה ועל הקירות שמצמצם את כמות הקירות הפגומים ואת הצורך לחדש או לצבוע אותם בכל פעם כשמתחלפת התמונה על הקיר.
בטווח הארוך מדובר בחיסכון כלכלי משמעותי.

לחלק ניכר ממערכות התלייה שלנו יש גם אביזרים נלווים ומגוון אקססוריז לשדרוג התצוגה. 

מערכות תליית התמונות והתצוגות שאנחנו משווקים הן תוצרת שתי החברות המובילות בעולם את נושאי התצוגה. החברות STAS ו-ARTITEQ הן חברות הולנדיות המעסיקות ממיטב המעצבים והמתכננים לפיתוח מערכות התצוגה למגוון צרכים והן מספקות קשת רחבה של פתרונות ומענים.
חלק ניכר מהמוצרים שהן מפתחות ואנחנו מציעים לך, אינו מוצג בשלב זה באתר בשל מורכבות הנושא או המערכות, אבל שווה לדעת שהפתרונות השונים ומערכות התלייה כוללות אלמנטים כמו פרופילים לבניית מסגרת בתקרה מונמכת, מסילות תלייה תחת הטיח ועוד מגוון של מוצרים לרבות כמובן כל המוצרים המוצגים באתר. 

לצורך מתן שירות מיטבי אדריכלי לנשות ואנשי האדריכלות ועיצוב הפנים שתי החברות מספקות שרטוטים, דפי מוצר, הוראות התקנה מאוירות והמחשות שונות למוצרים (לרבות סרטונים). אנחנו מצידנו נשמח כמובן לסייע ולספק לך את מירב הידע והמידע שנוכל כדי לסייע.

דוגמאות להשראה ולהמחשה