כמה דברים כלליים שכדאי לדעת:

כדי לבחור את המוצר שהכי יתאים לצרכים שלך, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים לבחור את המוצרים: מערכות התלייה השונות שלנו מיועדות לתליית ולתצוגה של תמונות, ציורים, שלטים, דפים, לוחות דקים, מודעות, הודעות, תזכורות ועוד… והכל בכפוף ליכולות של כל מוצר.
חילקנו את מערכות התלייה שלנו ל-4 משפחות מוצרים עיקריות כדי שיהיה קל יותר להתמצא בין המוצרים ולבחור את מה שיתאים, אבל באופן כללי כל מערכות התלייה השונות מתאימות לשימוש במגוון רחב של מקומות כמו בית, משרד, מוסדות חינוך-תרבות-בריאות-קהילה, לשירות קהל, גלריות, מוזיאונים ועוד ועוד.

את סדרות המוצרים חילקנו לפי היגיון די בסיסי והנה ההסבר:

סדרת "אופק"– מיועדת לתלייה ותצוגה של דפים וכל מיני חומרים עד עובי 2 מ"מ (תלוי כמובן בסוג המסילה), היא נקראת כך על שום העובדה שרוב המסילות מותקנות במצב אופקי ופחות או יותר בגובה העין\היד. לסדרה הזאת יש מגוון מוצרים ואביזרים נלווים ששווה להכיר.

סדרת "רקיע"– מיועדת לתלייה של תמונות וציורים (אבל יש לה גם אפשרויות ויישומים נוספים). למה רקיע? כי היא מותקנת בקרבת התקרה אי שם למעלה והרגיש לנו קצת כאלו היא נוגעת בשמיים. הסדרה הזאת כוללת בתוכה מערכות תלייה שמבוססות על מסילת תלייה אליה מתחברים חוטים (פרלון שקוף או כבל פלדה) ועליהם מותקנים קולבים שהם האביזר עליו נתלית התמונה. גם לסדרה הזאת יש כל מיני מוצרים נלווים ששווה להכיר.

סדרת "רום"– הסדרה הזאת כוללת אמצעי תלייה מגוונים מהתקרה לפיכך קיבלה את השם הזה (כי היא שם גבוה למעלה). בסדרה הזאת ניתן למצוא אמצעי תלייה מגוונים, החל במסילות תלייה (עם חוטים וקולבים) או אביזרים עצמאיים לתלייה קבועה או מודולרית שמתאימים לתקרת בטון או לתקרות מונמכות. 

סדרת "כוכב"– הסדרה הזאתי כשמה כן היא- כל מוצר בה הוא כוכב. ולמה כוכב? פשוט כי כל מוצר בסדרה הזאת מותקן על הקיר בפני עצמו ולא מצריך מסילת תלייה. זה יכול להיות אמצעי לתלייה של תמונה אחת בודדת, פתרון לתלייה של פתקים עם מגנטים או מערכת שלמה שכוללת כמה אביזרים לתלייה של כמה תצוגות (עם או בלי כיסי אקריל שקופים) ועוד מגוון פתרונות.