מערכות לתליית תמונות

תליית תמונות וציורים יכולה להיות קלה ופשוטה! ובשביל זה אנחנו למעשה כאן. אנחנו מציעים מגוון עצום של מערכות לתלייה (לציורים, תמונות, עבודות, מודעות, שלטים וכו') שמאפשר לתלות את הדברים בקלות ובמהירות בכל מצב. 

מערכות התלייה שלנו מיועדות לתלייה מקירות או מתקרות והן מתוצרת החברות המובילות בעולם.

בין מוצרי התלייה השונים אפשר למצוא פתרונות לתלייה מקירות בלוקים או קירות גבס, מתקרות בטון או תקרות מונמכות, תלייה לתמונות באמצעות חוטים וקולבים או תלייה מהירה לדפים וגיליונות ועוד כל מיני פתרונות מגניבים.

 

חלק ממערכות התלייה שלנו מבוססות על מסילת תלייה (שמותקנת על קיר או לתקרה) וחלק מבוססות על תלייה עצמאית ללא מסילה. יש לנו אפילו מסילות תלייה שמתקינים אותן כבר בשלב בניית הדירה, המשרד או החלל והן הופכות לחלק אינטגרלי בשדרוג השימושים בכל נכס נדל"ני.

התקנת רוב פתרונות התלייה שלנו בשלב הראשון מצריכה קידוח חד פעמי אבל יש גם מוצרים להתקנה מהירה ללא קידוח וזה תלוי כמובן בסוג המוצר והמענה שהוא נותן. 

תליית תמונות מודולרית ללא מסמרים
התקנת מסילות התלייה היא פעולה קלה ופשוטה שניתן לבצע לבד ולא צריך את עזרתנו (אבל כמובן שניתן להיעזר בשירות שלנו לצורך ההתקנה הראשונית בתוספת תשלום).

תליית תמונות, שינויים בעיצוב, החלפת ציורים או אפילו מסגרות תמונה דיגיטאליות, קלה מאד כשעושים שימוש בחוטי התלייה והווים שלנו. אפשר לתלות תמונה אחת או מקבץ של תמונות על חוט יחיד (האחת מתחת לשנייה) במהירות ובקלות.

יותר מכך, מהרגע שעברת להשתמש במסילות התלייה החדשניות שלנו לא תצטרכ.י לקדוח חור נוסף או לתקוע מסמר בקירות הבית, המשרד, בית הספר או כל מקום בו הן הותקנו, ומרגע התקנת המסילות תוכל.י לשנות את מבנה התצוגה ואת התמונות שברשותך מבלי להזדקק למסמר, בורג, דבק, נעצים וכו'.
כשחושבים על זה, מדובר למעשה בהשקעה שתאפשר לך שימוש מתמשך למשך כל תקופת המגורים בביתך, מקום עבודתך, או במבנה בו הותקנו מערכות התלייה.

האתר שלנו יציג בפניך אינספור אפשרויות ופתרונות שיסייעו לך לתלות את תמונותיך בצורה בוטחת, בגמישות ובאלגנטיות. האתר מציג גם קטעי וידיאו ורעיונות מקוריים כיצד לתלות תמונות בבית, במקום העבודה, בגלריות, מוזיאונים, בתי ספר, אוניברסיטאות, בתי-חולים, וכו'. 

וכמו בכל מקום רציני גם לנו יש פרזנטור קוראים לו "זה" והוא אוהב להיות תלוי, אבל לפעמים זה מונח, או שזה מגניב ועושה דברים עם חיוך, אבל תמיד קוראים לו זה.

בקיצור קראנו לו זה כי זה בכל פעם משהו אחר ולפעמים זה מאותו הסוג או שזה משהו דומה, אבל זה תמיד ייחודי