פוסט בבלוג

טיפים למשתמשים במערכות התלייה לצורך מניעת הטיה של תמונה.

מערכות תליית התמונות מאפשרות לתלות מגוון רחב של מסגרות, עבודות ויצירות. כאשר תולים פריטים לתצוגה פריטים הם בדרך כלל שונים בגודל, במשקל ובחומרי המסגור שלהם ולפיכך ייתכנו לעיתים "בעיות" קטנות שעלולות להיווצר, למשל תמונה שנוטה לצד, נשענת בהטייה קדימה או "צפה" מרוחקת מהקיר.

לצורך כך פותחו מספר פתרונות תלייה פשוטים למניעת המצבים האלה ומטרתם לסייע ליצירת התצוגה המושלמת:

תמונות נשענות

טיפ 1: מומלץ להשתמש בשני חוטי תלייה.

כדי לפתור את בעיית ההטיה שנוצרת כשתולים מספר אלמנטים המחוברים על אותו החוט, מומלץ להשתמש בשני חוטים במקום  ע"מ לייצב את התמונות. יש לזכור שכשתמשים בשני חוטים, קיים צורך גם בשני קולבים ושני מתלים בגב המסגרת (או חוט תלייה).

תמונה עם שני חוטים

טיפ 2: התאם את נקודת הקיבוע

עדיין לא מרוצים מהתוצאה הסופית? הפתרון עשוי להיות התאמה נכונה יותר של נקודת הקיבוע בגב המסגרת (המתלים/החוט). נקודת קיבוע נמוכה מדי עלולה לגרום לתמונה נטייה או הטיה. לצורך כך מסירים את נקודת הקיבוע הקיימת ומעבירים אותה לחלק העליון של המסגרת. האם נראה שזה עדיין מצריך התאמה עם סוג אחר של נקודת קבע? אין בעיה. אנחנו מציעים גם מגוון פתרונות של אמצעי תלייה לגב התמונה כך שיש לנו כנראה פתרון לכל מסגרת.

 

מסגרת עם נקודת קיבוע נמוכה ➔ מסגרת עם נקודת קיבוע גבוהה

טיפ 3: שימוש בספייסרים

מדביקים ספייסרים (מרווחים) על גב המסגרת כך שהיא ממוקמת למעשה במרחק המושלם מהקיר. הספייסרים הם בעלי דופן דביקה ועשויים מחומר רך על מנת שהקיר לא יפגע.

ספייסרים לדוגמה

טיפ 4: מסירים או עוטפים כבלים עודפים

סביר להניח שאת תליית התמונה תסיימו עם יתרה של חוט תלוי מתחת ליצירת האמנות הנמוכה ביותר. ניתן להסיר את החוט העודף (פרלון או מתכת) עם מספריים או קאטר מתכת, אבל אפשר גם לבחור לגלגל את קצה החוט. גוללים את יתרת החוט סביב עצמו כדי לשמור אותו חזק (ניתן להדביק אותו עם טייפ דביק או לקשור אותו) ואת הסליל המגולגל ממקמים מאחורי יצירת האמנות הנמוכה ביותר. 

    straight pictures

טיפים למשתמשים במערכות התלייה לצורך מניעת הטיה של תמונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

33 + = 39

Related Posts